Klasa 8a z wizytą w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku

8a  przed szkołą ZSZ nr 5.jpg

Ósmoklasistów czeka w najbliższych miesiącach kilka ważnych i stresujących momentów. W maju przystąpią do egzaminów podsumowujących dotychczasową edukację, a wkrótce potem wezmą udział w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. O tym, czy dostaną się do wymarzonego miejsca, zadecydują wyniki egzaminów oraz rezultaty uzyskane na świadectwie. Aby łatwiej podjąć decyzję o wyborze ścieżki dalszego kształcenia, uczniowie naszej szkoły poznają bogatą ofertę pobliskich szkół zarówno dzięki prezentacjom ich przedstawicieli, jak również wizytom w poszczególnych placówkach.

19 marca 2024r. uczniowie klasy 8a uczestniczyli w Dniach Otwartych zorganizowanych przez Zespół Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku , podczas których mieli możliwość zapoznania się z ofertą dydaktyczną placówki, wyposażeniem sal lekcyjnych oraz pomieszczeń warsztatowych. Każdy uczeń mógł porozmawiać z młodzieżą oraz nauczycielami , którzy bardzo ciepło przyjęli ósmoklasistów.

Duże wrażenie zrobiła na wszystkich m.in. nowoczesna pracownia chemiczna. Serdecznie dziękujemy pani dyrektor mgr Izabeli Popławskiej za pokaz eksperymentów chemicznych, podczas których przekonaliśmy się , że chemia może być kolorowa, wybuchowa a jednocześnie zaskakująca.

Serdecznie dziękujemy!!!                                                                                                   Klasa 8a Monika Łuksza-Zięciak

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

IM. SYBIRAKÓW W BIAŁYMSTOKU

ul. Częstochowska 6a

15 - 459 Białystok

tel. 85 742 21 02 - sekretariat

      516 218 587 - obiady

      506 241 752 - świetlica

fax: 85 742 05 87

e-mail: sp4@um.bialystok.pl

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

Poniedziałek      7.30   -  15.30

Wtorek               7.30   -  15.30

Środa                 7.30   -  15.30

Czwartek            7.30   -  15.30

Piątek                 7.30   -   15.30       

"Logo

Powrót na początek strony