Konkurs fotograficzny "Jesienne zdjęcie z książką"

Plakat -jesienne zdjęcie z książką.jpg

KONKURS FOTOGRAFICZNY „JESIENNE ZDJĘCIE z KSIĄŻKĄ”

Cyknij fotkę telefonem komórkowym

1. W konkursie mogą brać udział uczniowie kl. VII i VIII.

2. Zgłoś udział w konkursie, wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  - zgłoszenia można dokonać do 19 października 2021r.

3. Zadaniem uczestnika jest zrobienie zdjęcia telefonem komórkowym zgodnego z tematem konkursu.

4. Uczestnicy konkursu wezmą udział w warsztatach fotografii mobilnej ( termin będzie podany w później).

5. Nagrodzone i wyróżnione prace będą opublikowane na stronie internetowej szkoły i na FB (sp4biblioteka) oraz nagrodzone upominkami.

PRZYJMOWANIE PRAC:

1. Każdy uczestnik może zgłosić 1 zdjęcie.

2. Fotografie powinny być wykonane samodzielnie, muszą być pracami autorskimi. Wyklucza się prace tworzone wspólnie (współautorstwo).

3. Fotografie należy przesłać w formie elektronicznej (format. jpg) na adres e-mail: bibliasp4@gmail.com z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.

4. Praca powinna być opatrzona danymi dotyczącymi jej autora (imię, nazwisko, klasa) w treści wiadomości.

5. Termin nadsyłania prac do 8 listopada 2021r. włącznie.

6. Oceniając prace konkursowe, Komisja Konkursowa będzie kierowała się następującymi kryteriami: a) zgodność z tematyką konkursu, c) kreatywność, d) kompozycję, e) walory artystyczne.

7. Przystępując do konkursu, uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.) oraz nadesłanych prac na stronie internetowej szkoły oraz facebooku biblioteki szkolnej, a także na wykorzystywanie tych prac do promocji szkoły. 8. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu przez uczestnika. 9. Dodatkowe informacje można uzyskać w bibliotece szkolnej.

Czekamy na Wasze świetne zdjęcia!

Organizatorzy:

Lucyna Lenart