Wyniki konkursu "Drzwi do książki"

Wyniki konkursu Drzwi do książki

Konkurs plastyczny "Drzwi do książki" został rozstrzygnięty!

Przypominamy iż zadaniem uczniów było przystrojenie drzwi do swoich sal lekcyjnych elementami nawiązującymi do wybranej książki.

Celem konkursu była promocja książki i czytelnictwa oraz rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez stworzenie kompozycji przestrzennej .

Z przyjemnością oglądaliśmy nietuzinkowe pomysły młodszych i starszych uczestników. Takiej kreatywnościi, wyobraźni i wyczucia estetyki można tylko pozazdrościć! Po długich naradach jury konkursowe wybrało zwycięskie prace w każdej kategorii.

Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:

• Kategoria kl. I-III

I Miejsce – Klasa 3 A za pomysłowość i pracochłonność wykonania

Wyróżnienie za samodzielność i pomysłowość wykonania, otrzymują w tej kategorii uczniowie klasy 2B

• Kategoria kl. IV-VI

I Miejsce – Klasa 6 A za kreatywność i estetykę wykonania

Jury przyznało w tej kategorii również wyróżnienie za kompozycję, uczniom klasy 4A

• Kategoria kl. VII—VIII

I Miejsce – Klasa 7A za wyobraźnię i plakatową formę pracy

Wyróżnienie za talent i poczucie piękna w tej kategorii otrzymują uczniowie klasy VIII C

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego apelu ( szczegóły w późniejszym terminie).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w naszych przyszłych konkursach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konkursu.