Young power, czyli mam tę moc!

 

16 maja odbyło się kolejne spotkanie biblioteczne z cyklu Young power. Tym razem gościliśmy Nikolettę, właścicielkę salonu fryzjerskiego Hair by Nikoletta, która opowiadała, jak udało jej się osiągnąć sukces, w tak młodym wieku. A jest się czym chwalić! Sukces jednak nie przychodzi sam. Do jego realizacji niezbędne są marzenia, pracowitość, wiedza, energia, motywacja, plan działania ale i odrobina szczęścia też się przyda. Warto też poznać swoje mocne i słabe strony. Nie należy zrażać się porażkami ale szukać sposobów do ich pokonywania.Takie nastawienie do życia pomaga w osiągnięciu sukcesu według naszej rozmówczyni.

Uczestnicy spotkania z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem wysłuchali opowieści pełnych młodzieńczej energii. Ósmoklasiści stoją obecne przed koniecznością wyboru szkoły: " Czy wybrać szkołę, która jest bliżej domu, czy tam, gdzie idą koleżanki, czy jednak tam, gdzie jest możliwość rozwijania zainteresowań i realizacji swoich marzeń?" Mamy nadzieję, że spotkanie z tak ambitną młodą osobą pomoże w tym trudnym wyborze.

Pani Nikoletcie dziękujemy za niezwykle ciekawe spotkanie i życzymy realizacji kolejnych marzeń!

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

IM. SYBIRAKÓW W BIAŁYMSTOKU

ul. Częstochowska 6a

15 - 459 Białystok

tel. 85 742 21 02 - sekretariat

      516 218 587 - obiady

      506 241 752 - świetlica

fax: 85 742 05 87

e-mail: sp4@um.bialystok.pl

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

Poniedziałek      7.30   -  15.30

Wtorek               7.30   -  15.30

Środa                 7.30   -  15.30

Czwartek            7.30   -  15.30

Piątek                 7.30   -   15.30       

"Logo

Powrót na początek strony