Zabawa Andrzejkowa w Stowarzyszeniu JASNY CEL

grupa dzieci, terapeutów oraz dzieci niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich uśmiecha się  .jpg

Uczniowie ze Szkolnego Koła CARITAS i Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku włączyli się do kiermaszu ciast oraz zabawy Andrzejkowej w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym JASNY CEL. Wolontariusze przygotowali wróżby Andrzejkowe, aby uatrakcyjnić odbywającą się w Stowarzyszeniu dyskotekę. Były więc tradycyjne wróżby, w których z wielką chęcią brały udział wszystkie osoby obecne na dyskotece, zarówno dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia, wolontariusze z SP4, jak i terapeuci i wychowawcy. Śmiechów i żartów było co nie miara. Były także tańce w rytm młodzieżowej muzyki, wspólne rozmowy, a nawet wymienianie sie kontaktami. Ten dzień minął niezwykle szybko i przyjemnie. Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Sybiraków obiecali, że wrócą do Stowarzyszenia ponownie, a okazja nadarzy się już niedługo. Wkrótce Boże Narodzenie.....

Organizatorzy: Agnieszka Niczewska i Agnieszka Niewińska - Sawczyńska oraz uczniowie kl. Va i uczennica kl. VIIIc.